Sprzątanie wspólnot

Zdarza się, że utrzymanie czystości w blokach czy kamienicach leży po stronie mieszkańców. Z perspektywy lokatorów jest to jednak uporczywe i czasochłonne zadanie. W dodatku standardy czyszczenia mogą różnić się w zależności od dyżurującego mieszkańca. Chcąc zapewnić utrzymanie odpowiedniej czystości i higieny oraz nieskazitelnego wyglądu części wspólnych budynków, takich jak korytarze i klatki schodowe, a nawet otaczający teren, warto postawić na pomoc profesjonalnej firmy sprzątającej. Cykliczne sprzątanie wspólnot to jedna z usług oferowanych przez naszą firmę. Działamy na terenie Gdańska i całego Trójmiasta oraz okolic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kompleksowe i profesjonalne sprzątanie wspólnot mieszkaniowych

Nawet najnowsze i najpiękniejsze budynki prosto od dewelopera szybko stracą swój pierwotny blask, jeśli nie będą profesjonalnie utrzymywane w należytym stanie czystości. Doskonale zdajemy sobie sprawę z konieczności zapewnianie odpowiedniej czystości i higieny w budynkach mieszkalnych. Nasza ekipa sprzątająca działa szybko i bez zakłóceń – lokatorzy i mieszkańcy z powodzeniem mogą korzystać z przestrzeni. Przykładowe czynności wchodzące w zakres oferowanej przez nas usługi obejmują sprzątanie klatek schodowych, odkurzanie i mycie posadzek, a nawet wind, chodników czy piwnic.

MEGAMINI – sprzątanie wspólnot mieszkaniowych

Nasza kadra posiada odpowiednią wiedzę i kwalifikację, by utrzymywać części wspólne w budynkach we właściwym stanie. Ponadto, dysponujemy odpowiednim sprzętem, by mieszkańcy mogli cieszyć się zadbanymi i czystymi oraz funkcjonalnymi i przyjaznymi częściami wspólnymi. Wykorzystujemy również skuteczne oraz bezpieczne dla zdrowia środki chemiczne renomowanych marek, które są odpowiednio dostosowane do powierzchni i rodzaju zabrudzeń. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty sprzątania wspólnot i podjęcia się z nami stałej współpracy dopasowanej indywidualnie do Twoich potrzeb. Zachęcamy do kontaktu wszystkich zarządców budynków i wspólnot mieszkaniowych.

Trójmiasto i okolice

Obszarem naszej działalności jest Trójmiasto oraz jego okolice, dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie, wielopoziomowo kontrolować jakość wykonywanej przez nas usługi

Na rynku od 1992 roku

Posiadamy wieloletnie doświadczenie od 1992 roku / Przydałoby się dopracować tekst o obecności na rynku.

365 dni w roku

Oferujemy sprzątanie przez 365 dni w roku, co pozwala na zadowolenie najbardziej wymagającego klienta

Dbamy o nasz rozwój

Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje i zdobywamy nowe doświadczenia na szkoleniach organizowanych przez międzynarodowe koncerny produkujące sprzęt oraz chemię specjalistyczną.

Klienci nam ufają

Możemy się pochwalić licznymi referencjami naszych zadowolonych klientów