Sprzątanie szkół

W Gdańsku i w okolicach znajduje się wiele placówek edukacyjnych. Utrzymanie porządku i czystości w tego rodzaju obiektach to nie lada zadanie. Są to miejsca, w których gromadzi się cała masa bakterii i zarazków. Dlatego wszystkim zainteresowanym proponujemy kompleksową usługę profesjonalnego sprzątania szkół. Firma sprzątająca MEGAMINI to marka z długoletnim doświadczeniem, która z przyjemnością podejmie się porządkowania placówek edukacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Profesjonalne sprzątanie szkół – MEGAMINI

Coraz więcej placówek edukacyjnych postanawia oddelegować usługi sprzątające firmom z zewnątrz. Jest to gwarancja wysokiej jakości usług wykonywanych terminowo i zgodnie z obowiązującymi normami i standardami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzątania szkół. Wśród standardowych czynności, które wykonywane są w ramach sprzątania szkół znajduje się m.in.:

  • zamiatanie pomieszczeń,
  • mycie podłóg i posadzek,
  • wycieranie kurzu,
  • utrzymywanie czystości w salach lekcyjnych, korytarzach, świetlicach,
  • czyszczenie toalet.

Placówki edukacyjne to miejsca, które bywają szczególnie wymagające pod względem czystości. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że gdzie są dzieci, tam szybko tworzy się bałagan, a wraz z bałaganem na miejscu zbierają się również groźne dla zdrowia zarazki. Dlatego właśnie sprzątanie szkół, sali, świetlicy czy sali gimnastycznych wymaga odpowiedniej wiedzy oraz środków, które posiadamy w naszej firmie sprzątającej.

Kompleksowe sprzątanie szkół w Trójmieście – dlaczego my?

Nasz zespół tworzą osoby z doświadczeniem w porządkowaniu różnorodnych powierzchni. Wyspecjalizowany personel sprzątający korzysta z bezpiecznych, certyfikowanych i sprawdzonych środków czyszczących. Wypracowaliśmy skuteczne i najefektywniejsze metody pracy. Ponadto podczas pracy korzystamy z nowoczesnych narzędzi i urządzeń. Cena usługi ustalana jest indywidualnie, zależnie od wielkości i specyfiki danego obiektu oraz częstotliwości i zaawansowania wykonywanych prac. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Trójmiasto i okolice

Obszarem naszej działalności jest Trójmiasto oraz jego okolice, dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie, wielopoziomowo kontrolować jakość wykonywanej przez nas usługi

Na rynku od 1992 roku

Posiadamy wieloletnie doświadczenie od 1992 roku / Przydałoby się dopracować tekst o obecności na rynku.

365 dni w roku

Oferujemy sprzątanie przez 365 dni w roku, co pozwala na zadowolenie najbardziej wymagającego klienta

Dbamy o nasz rozwój

Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje i zdobywamy nowe doświadczenia na szkoleniach organizowanych przez międzynarodowe koncerny produkujące sprzęt oraz chemię specjalistyczną.

Klienci nam ufają

Możemy się pochwalić licznymi referencjami naszych zadowolonych klientów