Sprzątanie poremontowe i pobudowlane

Pył, kurz, plamy z farb czy inne uporczywe zabrudzenia nie są łatwe w usunięciu bez profesjonalnych przyrządów oraz specjalistycznych środków chemicznych. Jeśli po odświeżaniu wnętrza Twojego domu pozostały w nim zanieczyszczenia, skorzystaj z usług firmy, która realizuje kompleksowe sprzątanie poremontowe i pobudowlane. Nie musisz samodzielnie przeprowadzać pracochłonnych porządków. Korzystając z naszej oferty, możesz liczyć, że pozbędziemy się pyłów osadzonych na meblach, parapetach oraz we wszelkich zakamarkach, np. listwach, framugach i instalacjach elektrycznych.

Oferowane przez nas usługi sprzątania po remoncie obejmują również staranne mycie podłóg i usuwanie z nich pozostałości materiałów budowlanych. Ponadto usuniemy z Twojego domu wszelkie śmieci – folie zabezpieczające, zużyte narzędzia i resztki opakowań, a także ciężki gruz. Szybko sprawimy, że Twoje wnętrze będzie znowu lśnić – dokładnie umyjemy okna, lustra i przeszklenia. Podczas pracy korzystamy wyłącznie z bezpiecznych dla czyszczonych powierzchni środków i specjalistycznych przyrządów.

Usługa wykonywana w trakcie prac wykończeniowych lub tuż przed oddaniem obiektu końcowemu użytkownikowi:

  • usuwanie śmieci pobudowlanych, gruzu
  • odkurzanie kurzu i pyłu
  • usuwanie pyłu z instalacji elektrycznych
  • czyszczenie instalacji podsufitowych
  • mycie glazury i terakoty
  • usuwanie folii zabezpieczającej
  • mycie okien i przeszkleń
  • mycie, doczyszczanie podłóg

W celu dokładnej wyceny,
zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Skontaktuj się

Trójmiasto i okolice

Obszarem naszej działalności jest Trójmiasto oraz jego okolice, dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie, wielopoziomowo kontrolować jakość wykonywanej przez nas usługi

Na rynku od 1992 roku

Posiadamy wieloletnie doświadczenie od 1992 roku / Przydałoby się dopracować tekst o obecności na rynku.

365 dni w roku

Oferujemy sprzątanie przez 365 dni w roku, co pozwala na zadowolenie najbardziej wymagającego klienta

Dbamy o nasz rozwój

Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje i zdobywamy nowe doświadczenia na szkoleniach organizowanych przez międzynarodowe koncerny produkujące sprzęt oraz chemię specjalistyczną.

Klienci nam ufają

Możemy się pochwalić licznymi referencjami naszych zadowolonych klientów