Sprzątanie obiektów handlowych

Nasza firma świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi w wielu miejscach użyteczności publicznej w Gdańsku i okolicach. Zainteresowanym oferujemy również sprzątanie obiektów handlowych. Tego rodzaju miejsca są często odwiedzane przez klientów. Wiemy, że w tym przypadku wnętrze to swego rodzaju wizytówka przedsiębiorstwa, dlatego utrzymanie go w czystości to bardzo ważny aspekt funkcjonowania firmy. Nasza wykwalifikowana kadra chętnie zajmie się sprzątaniem różnego rodzaju obiektów handlowych, obejmuje to zarówno sklepy, jak i markety, hurtownie, salony, domy towarowe, stacje paliw, a także centra handlowe oraz wiele innych miejsc. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

Obiekty handlowe – sprzątanie w Trójmieście

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że utrzymanie czystości we wnętrzach, w których panuje duży ruch to nie lada wyzwanie. Dlatego właśnie warto powierzyć to zadanie profesjonalistom. Oferowana przez nas usługa sprzątania obiektów handlowych odbywa się przy użyciu specjalistycznych urządzeń i narzędzi oraz starannie wyselekcjonowanych środków czystości. Nasza ekipa zajmuje się myciem i odkurzaniem podłóg, ścieraniem kurzy i dbaniem o stan łazienek. Dodatkowo, dbamy o dokładną dezynfekcję powierzchni. Cena oferowanych przez nas usług zależy od wybranego zakresu prac, natomiast zakres prac zawsze ustalany jest indywidualnie. Proponujemy także szereg usług dodatkowych, a wśród nich m.in. mycie okien.

Profesjonalne i kompleksowe usługi sprzątania obiektów handlowych – Trójmiasto

Nasza kadra zadba, by czyszczenie odbywało się według ściśle określonego harmonogramu, zachowując najwyższe standardy i stosując wyłącznie sprawdzone i skuteczne środki czyszczące, bezpieczne zarówno dla powierzchni, jak i ludzi. Megamini to firma sprzątająca z wieloletnim doświadczeniem w branży. Powierzchnia przestrzeni nie ma dla nas znaczenia – chętnie podejmujemy się sprzątania obiektów handlowych różnej wielkości. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Gdańska i okolic oraz całego Trójmiasta do skorzystania z naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Trójmiasto i okolice

Obszarem naszej działalności jest Trójmiasto oraz jego okolice, dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie, wielopoziomowo kontrolować jakość wykonywanej przez nas usługi

Na rynku od 1992 roku

Posiadamy wieloletnie doświadczenie od 1992 roku / Przydałoby się dopracować tekst o obecności na rynku.

365 dni w roku

Oferujemy sprzątanie przez 365 dni w roku, co pozwala na zadowolenie najbardziej wymagającego klienta

Dbamy o nasz rozwój

Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje i zdobywamy nowe doświadczenia na szkoleniach organizowanych przez międzynarodowe koncerny produkujące sprzęt oraz chemię specjalistyczną.

Klienci nam ufają

Możemy się pochwalić licznymi referencjami naszych zadowolonych klientów