Sprzątanie magazynów

Jeżeli szukasz zaufanej firmy sprzątającej, która profesjonalnie i kompleksowo zajmie się sprzątaniem magazynów, to skontaktuj się z nami! Profesjonalna firma zewnętrza posiadająca doświadczenie w tego rodzaju pracach to odpowiedź na Twoje potrzeby. W Megamini oferujemy wszystkim zainteresowanym regularne odświeżenie i oczyszczenie przestrzeni niezależnie od jej wielkości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich zainteresowanych z Gdańska i okolic.

Sprzątanie magazynów – Trójmiasto

Z uwagi na bardzo dużą eksploatację tego rodzaju obiektów, sprzątanie magazynów obejmuje przede wszystkim mycie półek i regałów oraz maszynowe czyszczenie posadzki, na której pojawiają się trudne do usunięcia zabrudzenia. Plamy z olejów oraz innych substancji wnikających w strukturę powierzchni czy ślady po gumowych kołach wózków widłowych zostają usunięte. Nie ma znaczenia wielkość obiektu. Nasza firma podejmuje się sprzątania magazynów każdej wielkości, zarówno bardzo dużych, jak i mniejszych. Czyszczenie tak dużych obiektów nie należy do najłatwiejszych zadań – wymaga to odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Dlatego właśnie korzystając z naszych usług, nasi Klienci mogą mieć pewność, że wszelkie prace wykonywane są przez zaufanych, wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników.

Czyszczenie i sprzątanie magazynów z Megamini

Zdajemy sobie sprawę, że przestrzeń magazynowa odgrywa bardzo ważną rolę w funkcjonowaniu firmy. Dlatego właśnie w Megamini harmonogram sprzątania magazynów oraz metody czyszczenia zawsze dopasowujemy do rodzaju prowadzonej działalności oraz potrzeb i indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. Posiadamy profesjonalny sprzęt o dużej wydajności, który idealnie sprawdza się podczas tego rodzaju prac. Oprócz tego stosujemy wyłącznie sprawdzone i bezpieczne, a jednocześnie bardzo skuteczne środki czyszczące, które pozwalają na pozbycie się brudu i wszelkich zanieczyszczeń nie niszcząc jednocześnie powierzchni. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych sprzątaniem magazynów, hal i powierzchni przemysłowych z Trójmiasta i okolic do kontaktu.

Trójmiasto i okolice

Obszarem naszej działalności jest Trójmiasto oraz jego okolice, dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie, wielopoziomowo kontrolować jakość wykonywanej przez nas usługi

Na rynku od 1992 roku

Posiadamy wieloletnie doświadczenie od 1992 roku / Przydałoby się dopracować tekst o obecności na rynku.

365 dni w roku

Oferujemy sprzątanie przez 365 dni w roku, co pozwala na zadowolenie najbardziej wymagającego klienta

Dbamy o nasz rozwój

Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje i zdobywamy nowe doświadczenia na szkoleniach organizowanych przez międzynarodowe koncerny produkujące sprzęt oraz chemię specjalistyczną.

Klienci nam ufają

Możemy się pochwalić licznymi referencjami naszych zadowolonych klientów