Sprzątanie interwencyjne i doczyszczanie

Niespodziewane zdarzenia, które spowodowały nagłe zniszczenie mienia, wymuszają podjęcie natychmiastowych działań. Jeśli w wyniku pożaru, zalania lub awarii Twój dom bądź lokal musi zostać pilnie uporządkowany, skorzystaj z usług naszej profesjonalnej firmy. Realizujemy specjalistyczne sprzątanie interwencyjne i doczyszczanie po różnego rodzaju nieprzewidzianych wypadkach, które pozwolą Ci jak najszybciej ponownie cieszyć się pozbawioną brudu oraz toksycznych substancji, bezpieczną przestrzenią.

Oferowane przez nas usługi sprzątania interwencyjnego dostosowywane są indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta. Mogą one obejmować takie czynności jak mycie wysokociśnieniowe, odkurzanie tapicerek, czyszczenie podłóg i posadzek czy usuwanie nieprzyjemnych zapachów z obiektu. Ponadto proponujemy dezynfekcję powierzchni oraz pomieszczeń z wykorzystaniem specjalistycznych środków chemicznych. Serdecznie zachęcamy osoby zainteresowane skorzystaniem z oferowanych usług porządkowych do kontaktu z biurem naszej firmy.

  • w przypadku nieoczekiwanych sytuacji, np. po zalaniu, pożarze

Cena od 5,50 zł/m2 + VAT
W celu dokładnej wyceny,
zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Skontaktuj się

Trójmiasto i okolice

Obszarem naszej działalności jest Trójmiasto oraz jego okolice, dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie, wielopoziomowo kontrolować jakość wykonywanej przez nas usługi

Na rynku od 1992 roku

Posiadamy wieloletnie doświadczenie od 1992 roku / Przydałoby się dopracować tekst o obecności na rynku.

365 dni w roku

Oferujemy sprzątanie przez 365 dni w roku, co pozwala na zadowolenie najbardziej wymagającego klienta

Dbamy o nasz rozwój

Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje i zdobywamy nowe doświadczenia na szkoleniach organizowanych przez międzynarodowe koncerny produkujące sprzęt oraz chemię specjalistyczną.

Klienci nam ufają

Możemy się pochwalić licznymi referencjami naszych zadowolonych klientów