Sprzątanie firm

Megamini jako firma z Gdańska z wieloletnim doświadczeniem w branży może oferować Klientom usługi na miarę ich potrzeb. Zajmujemy się wszelkimi świadczeniami specjalistycznymi związanymi z czystością, w tym sprzątaniem firm. Współpracujemy z klientami z wielu branż i działamy w budynkach, halach i innych obiektach o każdej wielkości. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych z Trójmiasta i okolic. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sprzątanie firm – Gdańsk i okolice

Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, by w trakcie serwisu poradzić sobie z nawet najtrudniejszymi do usunięcia i najbardziej niedostępnymi zanieczyszczeniami. Jesteśmy otwarci na wyzwania i chętnie podejmujemy się nawet niestandardowych zleceń związanych ze sprzątaniem firm. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a powierzone nam zadania realizujemy z największą dokładnością. Ponadto, podczas przeprowadzanych prac zawsze zachowujemy wysokie standardy BHP. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu hal przemysłowych oraz innych obiektów wielkopowierzchniowych (największy obiekt, który obsługujemy ma 30.000 m2!). Bez względu na to, czy prowadzisz małe, rodzinne przedsiębiorstwo czy dużą korporację, jesteśmy przekonani, że nasze usługi sprzątania firm będą dla Ciebie odpowiednie.

Kompleksowe i profesjonalnie sprzątanie małych i dużych firm w Trójmieście

Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz środki, by spełniać oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów. Na co dzień, wykorzystujemy innowacyjne urządzenia od renomowanych producentów i korzystamy z wysokiej jakości chemii. Stosowane przez nas środki chemiczne wyróżniają się skutecznym działaniem, a jednocześnie są bardzo bezpieczne. Kadra Megamini to doświadczeni specjaliści, którzy zostali odpowiednio przeszkoleni, by wiedzieć, jak utrzymać porządek i czystość. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty sprzątania firm, a w razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Skontaktuj się

Trójmiasto i okolice

Obszarem naszej działalności jest Trójmiasto oraz jego okolice, dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie, wielopoziomowo kontrolować jakość wykonywanej przez nas usługi

Na rynku od 1992 roku

Posiadamy wieloletnie doświadczenie od 1992 roku / Przydałoby się dopracować tekst o obecności na rynku.

365 dni w roku

Oferujemy sprzątanie przez 365 dni w roku, co pozwala na zadowolenie najbardziej wymagającego klienta

Dbamy o nasz rozwój

Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje i zdobywamy nowe doświadczenia na szkoleniach organizowanych przez międzynarodowe koncerny produkujące sprzęt oraz chemię specjalistyczną.

Klienci nam ufają

Możemy się pochwalić licznymi referencjami naszych zadowolonych klientów