Pranie wykładzin i tapicerki

Często, aby stworzyć przytulną przestrzeń zarówno w domu, jak i w biurze zamiast paneli czy płytek na podłodze stosuje się różnego rodzaju wykładziny. Nic zresztą dziwnego. To wygodne rozwiązanie, które pozwala w szybki i prosty sposób wykończyć całą przestrzeń. Jednak może pojawić się problem, jak wyczyścić tego typu powierzchnię z zabrudzeń? Naprzeciw oczekiwaniom wychodzi nasza firma oferująca pranie takich materiałów i tapicerek na terenie Gdańska oraz okolicznych miejscowości. Istnieją trzy rodzaje usług.

Pranie wykładzin i tapicerek – metody

Pierwszą z nich jest metoda ekstrakcyjna. Jest to czyszczenie dogłębne poprzez nałożenie detergentu na daną powierzchnię, a następnie odessanie środka chemicznego razem z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami. Drugim rozwiązaniem jest czyszczenie suchą pianą. Rozprowadza się specjalny płyn, który przy użyciu maszyny z odpowiednim włosiem, zostaje odessany wraz z wykrystalizowanymi zanieczyszczeniami. Można bez problemu używać tej metody do powierzchni wrażliwych. Trzecim rozwiązaniem jest usuwanie powstałych plam.

Koszty usługi zależą od wybranej metody, a także metrażu przestrzeni do wyczyszczenia. Cena za metr kwadratowy wynosi 7,50 zł + VAT.

Skontaktuj się

Trójmiasto i okolice

Obszarem naszej działalności jest Trójmiasto oraz jego okolice, dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie, wielopoziomowo kontrolować jakość wykonywanej przez nas usługi

Na rynku od 1992 roku

Posiadamy wieloletnie doświadczenie od 1992 roku / Przydałoby się dopracować tekst o obecności na rynku.

365 dni w roku

Oferujemy sprzątanie przez 365 dni w roku, co pozwala na zadowolenie najbardziej wymagającego klienta

Dbamy o nasz rozwój

Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje i zdobywamy nowe doświadczenia na szkoleniach organizowanych przez międzynarodowe koncerny produkujące sprzęt oraz chemię specjalistyczną.

Klienci nam ufają

Możemy się pochwalić licznymi referencjami naszych zadowolonych klientów