Mycie okien i elewacji

Przechodząc obok przeszklonych budynków, zwraca się uwagę na ich wygląd. To wizytówka firmy. Dlatego też warto zadbać o to, aby obiekt dobrze prezentował się na zewnątrz. W związku z tym oferujemy kompleksowe mycie okien i elewacji na terenie Gdańska i całego Trójmiasta. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wykorzystywanie zaawansowanych technik alpinistycznych. Dzięki temu podejmiemy się wyczyszczenia z budynków niezależnie od ich wysokości. Oczywiście oprócz pracy na strzelistych obiektach zajmujemy się także i tymi niższymi, gdzie wystarczy wykorzystanie drabiny czy też niewielkiego rusztowania.

Odświeżenie wyglądu budynku dzięki myciu elewacji i okien

Cykliczne mycie elewacji jest niezwykle potrzebne, aby budynek dobrze się prezentował. Nie trzeba co kilka lat dokonywać jego malowania. Wystarczy zainwestować w usługi firmy zajmującej się czyszczeniem zewnętrznych ścian, a także i samych okien. Pozwoli to odświeżyć wygląd każdego budynku. Oczywiście warto wcześniej sprawdzić szczelność obiektu, żeby nie doszło do przedostania się wody i środków chemicznych do środka.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego w celu konsultacji i omówienia szczegółów!

Zapraszamy na stronę poświęconą tej usłudze www.mycie-elewacji.com.pl

Skontaktuj się

Trójmiasto i okolice

Obszarem naszej działalności jest Trójmiasto oraz jego okolice, dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie, wielopoziomowo kontrolować jakość wykonywanej przez nas usługi

Na rynku od 1992 roku

Posiadamy wieloletnie doświadczenie od 1992 roku / Przydałoby się dopracować tekst o obecności na rynku.

365 dni w roku

Oferujemy sprzątanie przez 365 dni w roku, co pozwala na zadowolenie najbardziej wymagającego klienta

Dbamy o nasz rozwój

Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje i zdobywamy nowe doświadczenia na szkoleniach organizowanych przez międzynarodowe koncerny produkujące sprzęt oraz chemię specjalistyczną.

Klienci nam ufają

Możemy się pochwalić licznymi referencjami naszych zadowolonych klientów